beh na lyžiach

0 Z
1 S
0 B
Kategória
Počet slovenských športovcov, muži / ženy
20 / 13
Počet podujatí so slovenským zastúpením:25
Výsledky
Športovec Hry Výprava Disciplína Umiestnenie
Svobodová-Sekajová Gabriela Svobodová-Sekajová Sarajevo 1984
ČSSR
4x5 km S
Svobodová-Sekajová Gabriela Svobodová-Sekajová Lake Placid 1980
ČSSR
4x5 km 4
Lukáš Michalák Garmisch-Partenkirchen 1936
ČSR
4x10 km 5
Svobodová-Sekajová Gabriela Svobodová-Sekajová Innsbruck 1976
ČSSR
4x5 km 6
Alžbeta Havrančíková Albertville 1992
ČSSR
4x5 km 6
Ľubomíra Balážová OLY Albertville 1992
ČSSR
4x5 km 6
Anna Pasiarová OLY Innsbruck 1976
ČSSR
4x5 km 6
Alžbeta Havrančíková Calgary 1988
ČSSR
4x5 km 7
Ľubomíra Balážová OLY Lillehammer 1994
SR
4x5 km 7
Ľubomíra Balážová OLY Calgary 1988
ČSSR
4x5 km 7
Tatiana Kutlíková Lillehammer 1994
SR
4x5 km 7
Jaroslava Bukvajová OLY Lillehammer 1994
SR
4x5 km 7
Alžbeta Havrančíková Lillehammer 1994
SR
4x5 km 7
Štefan Kovalčík St. Moritz 1948
ČSR
4x10 km 8
Ján Ilavský Sapporo 1972
ČSSR
4x10 km 8
Štefan Kovalčík Oslo 1952
ČSR
4x10 km 8
Ján Michalko Sapporo 1972
ČSSR
4x10 km 8
Martin Bajčičák Martin Bajčičák OLY Turín 2006
SR
skiatlon 8
Martin Bajčičák Martin Bajčičák OLY Turín 2006
SR
tímový šprint 8
Ivan Bátory Turín 2006
SR
tímový šprint 8
Alžbeta Havrančíková Lillehammer 1994
SR
15 km voľne 8
Viera Klimková OLY Calgary 1988
ČSSR
4x5 km 8
Jaroslava Bukvajová OLY Nagano 1998
SR
15 km klasicky 10
Lukáš Michalák Garmisch-Partenkirchen 1936
ČSR
18 km 10
Martin Bajčičák Martin Bajčičák OLY Nagano 1998
SR
4x10 km 11
Andrej Párička Nagano 1998
SR
4x10 km 11
Ivan Bátory Nagano 1998
SR
4x10 km 11
Stanislav Ježík Nagano 1998
SR
4x10 km 11
Alžbeta Havrančíková Albertville 1992
ČSSR
30 km voľne 11
Ľubomíra Balážová OLY Albertville 1992
ČSSR
5 km klasicky 11
Michal Malák OLY Vancouver 2010
SR
4x10 km 12
Ivan Bátory Vancouver 2010
SR
4x10 km 12
Peter Mlynár Peter Mlynár Vancouver 2010
SR
4x10 km 12
Martin Bajčičák Martin Bajčičák OLY Vancouver 2010
SR
4x10 km 12
Martin Bajčičák Martin Bajčičák OLY Salt Lake City 2002
SR
50 km klasicky 12
Ľubomíra Balážová OLY Albertville 1992
ČSSR
15 km klasicky 13
Alžbeta Havrančíková Calgary 1988
ČSSR
20 km voľne 13
Anna Pasiarová OLY Innsbruck 1976
ČSSR
10 km 13
Svobodová-Sekajová Gabriela Svobodová-Sekajová Innsbruck 1976
ČSSR
5 km 13
Martin Bajčičák Martin Bajčičák OLY Soči 2014
SR
50 km voľne 14
Martin Bajčičák Martin Bajčičák OLY Turín 2006
SR
50 km voľne 14
Michal Malák OLY Vancouver 2010
SR
tímový šprint 14
Kotschová Daniela Kotschová Soči 2014
SR
tímový šprint 14
Alena Procházková Alena Procházková Soči 2014
SR
tímový šprint 14
Ivan Bátory Vancouver 2010
SR
tímový šprint 14
Svobodová-Sekajová Gabriela Svobodová-Sekajová Sarajevo 1984
ČSSR
10 km 14
Jaroslava Bukvajová OLY Nagano 1998
SR
30 km voľne 15
Anna Pasiarová OLY Innsbruck 1976
ČSSR
5 km 15
Svobodová-Sekajová Gabriela Svobodová-Sekajová Sarajevo 1984
ČSSR
5 km 15
Jaroslava Bukvajová OLY Nagano 1998
SR
5 km klasicky 16
Anna Pasiarová OLY Sarajevo 1984
ČSSR
20 km 16
Alžbeta Havrančíková Albertville 1992
ČSSR
kombinácia 17
Alžbeta Havrančíková Lillehammer 1994
SR
kombinácia 17
Peter Mlynár Peter Mlynár Soči 2014
SR
tímový šprint 17
Martin Bajčičák Martin Bajčičák OLY Soči 2014
SR
tímový šprint 17
Viera Klimková OLY Calgary 1988
ČSSR
20 km voľne 17
Jaroslava Bukvajová OLY Nagano 1998
SR
kombinácia 18
Zora Simčáková Albertville 1992
ČSFR
15 km klasicky 18
Alena Procházková Alena Procházková Pjongčang 2018
SR
tímový šprint 18
Barbora Klementová Barbora Klementová Pjongčang 2018
SR
tímový šprint 18
Ľubomíra Balážová OLY Lillehammer 1994
SR
30 km klasicky 18
Alena Procházková Alena Procházková Vancouver 2010
SR
šprint 18
Ivan Bátory Nagano 1998
SR
50 km voľne 19
Svobodová-Sekajová Gabriela Svobodová-Sekajová Innsbruck 1976
ČSSR
10 km 19
Svobodová-Sekajová Gabriela Svobodová-Sekajová Lake Placid 1980
ČSSR
10 km 19
Svobodová-Sekajová Gabriela Svobodová-Sekajová Lake Placid 1980
ČSSR
5 km 20
Ivan Bátory Salt Lake City 2002
SR
15 km klasicky 21
Ľubomíra Balážová OLY Lillehammer 1994
SR
5 km klasicky 21
Alena Procházková Alena Procházková Turín 2006
SR
šprint 21
Peter Mlynár Peter Mlynár Pjongčang 2018
SR
tímový šprint 22
Andrej Segeč Andrej Segeč Pjongčang 2018
SR
tímový šprint 22
Štefan Harvan Innsbruck 1964
ČSSR
50 km 22
Viera Klimková OLY Calgary 1988
ČSSR
5 km klasicky 22
Martin Bajčičák Martin Bajčičák OLY Soči 2014
SR
15 km klasicky 23
Martin Bajčičák Martin Bajčičák OLY Vancouver 2010
SR
15 km voľne 23
Peter Mlynár Peter Mlynár Pjongčang 2018
SR
šprint klasicky 23
Ľubomíra Balážová OLY Lillehammer 1994
SR
kombinácia 24
Martin Bajčičák Martin Bajčičák OLY Salt Lake City 2002
SR
15 km klasicky 24
Ivan Bátory Turín 2006
SR
skiatlon 24
Viera Klimková OLY Sarajevo 1984
ČSSR
20 km 24
Ivan Bátory Salt Lake City 2002
SR
kombinácia 25
Alžbeta Havrančíková Nagano 1998
SR
30 km voľne 25
Martin Bajčičák Martin Bajčičák OLY Vancouver 2010
SR
skiatlon 25
Štefan Harvan Innsbruck 1964
ČSSR
30 km 26
Ľubomíra Balážová OLY Albertville 1992
ČSSR
kombinácia 26
Ivan Bátory Salt Lake City 2002
SR
50 km klasicky 26
Ivan Bátory Turín 2006
SR
15 km klasicky 26
Ivan Bátory Nagano 1998
SR
30 km klasicky 26
Ľubomíra Balážová OLY Calgary 1988
ČSSR
10 km klasicky 27
Anna Pasiarová OLY Sarajevo 1984
ČSSR
10 km 27
Martin Bajčičák Martin Bajčičák OLY Nagano 1998
SR
30 km 28
Alena Procházková Alena Procházková Turín 2006
SR
10 km klasicky 28
Martin Bajčičák Martin Bajčičák OLY Turín 2006
SR
15 km klasicky 28
Alžbeta Havrančíková Calgary 1988
ČSSR
5 km klasicky 29
Rudolf Čillík OLY Squaw Valley 1960
ČSR
30 km 30
Alena Procházková Alena Procházková Vancouver 2010
SR
30 km voľne 30
Ján Michalko Sapporo 1972
ČSSR
50 km 30
Ľubomíra Balážová OLY Calgary 1988
ČSSR
5 km klasicky 30
Ján Michalko Sapporo 1972
ČSSR
15 km 30
Alžbeta Havrančíková Calgary 1988
ČSSR
10 km klasicky 31
Martin Bajčičák Martin Bajčičák OLY Soči 2014
SR
skiatlon 31
Štefan Déván Chamonix 1924
Maďarsko
18 km 31
Alena Procházková Alena Procházková Pjongčang 2018
SR
šprint klasicky 31
Martin Bajčičák Martin Bajčičák OLY Salt Lake City 2002
SR
30 km voľne 32
Alžbeta Havrančíková Lillehammer 1994
SR
5 km klasicky 32
Alžbeta Havrančíková Lillehammer 1994
SR
30 km klasicky 32
Ivan Bátory Nagano 1998
SR
kombinácia 33
Ľubomíra Balážová OLY Calgary 1988
ČSSR
20 km voľne 33
Ivan Bátory Lillehammer 1994
SR
kombinácia 34
Alžbeta Havrančíková Albertville 1992
ČSSR
5 km klasicky 34
Tatiana Kutlíková Lillehammer 1994
SR
kombinácia 35
Viera Klimková OLY Calgary 1988
ČSSR
10 km klasicky 35
Rudolf Čillík OLY Squaw Valley 1960
ČSR
15 km 36
Alena Procházková Alena Procházková Pjongčang 2018
SR
30 km klasicky s hromadným štartom 36
Martin Bajčičák Martin Bajčičák OLY Nagano 1998
SR
kombinácia 38
Alena Procházková Alena Procházková Soči 2014
SR
šprint voľne 39
Ján Michalko Sapporo 1972
ČSSR
30 km 40
Alžbeta Havrančíková Nagano 1998
SR
kombinácia 40
Jaroslava Bukvajová OLY Lillehammer 1994
SR
kombinácia 40
Ivan Bátory Vancouver 2010
SR
15 km voľne 40
Ivan Bátory Lillehammer 1994
SR
10 km klasicky 43
Tatiana Kutlíková Lillehammer 1994
SR
30 km klasicky 43
Michal Malák OLY Turín 2006
SR
50 km voľne 45
Ján Michalko Innsbruck 1976
ČSSR
30 km 46
Alena Procházková Alena Procházková Turín 2006
SR
skiatlon 46
Tatiana Kutlíková Lillehammer 1994
SR
15 km voľne 46
Jaroslava Bukvajová OLY Lillehammer 1994
SR
5 km klasicky 46
Stanislav Ježík Nagano 1998
SR
30 km klasicky 46
Ivan Bátory Turín 2006
SR
50 km voľne 47
Jaroslava Bukvajová OLY Salt Lake City 2002
SR
5 km klasicky 47
Tatiana Kutlíková Lillehammer 1994
SR
5 km klasicky 48
Martin Otčenáš Martin Otčenáš Turín 2006
SR
šprint 49
Alena Procházková Alena Procházková Soči 2014
SR
10 km klasicky 50
Peter Mlynár Peter Mlynár Soči 2014
SR
15 km klasicky 51
Peter Mlynár Peter Mlynár Pjongčang 2018
SR
50 km klasicky s hromadným štartom 51
Martin Bajčičák Martin Bajčičák OLY Salt Lake City 2002
SR
kombinácia 52
Michal Malák OLY Turín 2006
SR
skiatlon 53
Katarína Garajová OLY Turín 2006
SR
šprint 53
Barbora Klementová Barbora Klementová Pjongčang 2018
SR
šprint klasicky 53
Andrej Segeč Andrej Segeč Pjongčang 2018
SR
50 km klasicky s hromadným štartom 53
Michal Malák OLY Vancouver 2010
SR
15 km voľne 54
Kotschová Daniela Kotschová Soči 2014
SR
šprint voľne 55
Andrej Segeč Andrej Segeč Pjongčang 2018
SR
šprint klasicky 56
Stanislav Ježík Nagano 1998
SR
kombinácia 57
Peter Mlynár Peter Mlynár Vancouver 2010
SR
šprint 57
Jaroslava Bukvajová OLY Salt Lake City 2002
SR
kombinácia 58
Alžbeta Havrančíková Nagano 1998
SR
5 km klasicky 58
Alena Procházková Alena Procházková Pjongčang 2018
SR
10 km voľne 58
Ivan Hudač Nagano 1998
SR
30 km klasicky 59
Ivan Bátory Nagano 1998
SR
10 km klasicky 60
Miroslav Šulek Miroslav Šulek Pjongčang 2018
SR
šprint klasicky 61
Štefan Kovalčík St. Moritz 1948
ČSR
18 km 63
Ivan Hudač Nagano 1998
SR
kombinácia 64
Stanislav Ježík Nagano 1998
SR
10 km klasicky 64
Peter Mlynár Peter Mlynár Soči 2014
SR
šprint voľne 66
Martin Bajčičák Martin Bajčičák OLY Nagano 1998
SR
10 km klasicky 67
Peter Mlynár Peter Mlynár Pjongčang 2018
SR
15 km voľne 67
Michal Malák OLY Turín 2006
SR
15 km klasicky 73
Miroslav Šulek Miroslav Šulek Pjongčang 2018
SR
15 km voľne 80
Ivan Hudač Nagano 1998
SR
10 km klasicky 85
Andrej Segeč Andrej Segeč Pjongčang 2018
SR
15 km voľne 87
Strauch Vojtech Strauch Chamonix 1924
Maďarsko
18 km DNS
Strauch Vojtech Strauch St. Moritz 1928
Maďarsko
. DNS
Ivan Hudač Nagano 1998
SR
50 km voľne DNF
Martin Bajčičák Martin Bajčičák OLY Nagano 1998
SR
50 km voľne DNF
Ivan Bátory Vancouver 2010
SR
50 km DNF
Martin Bajčičák Martin Bajčičák OLY Vancouver 2010
SR
50 km DNF
Lukáš Michalák Garmisch-Partenkirchen 1936
ČSR
50 km DNF
Štefan Kovalčík Oslo 1952
ČSR
18 km DNF
Július Strauch Chamonix 1924
Maďarsko
18 km DNF
Miroslav Šulek Miroslav Šulek Pjongčang 2018
SR
50 km klasicky s hromadným štartom DNF
Barbora Klementová Barbora Klementová Innsbruck 2012
SR
5 km klasicky 12
Barbora Klementová Barbora Klementová Innsbruck 2012
SR
šprint voľne 14
Andrej Segeč Andrej Segeč Innsbruck 2012
SR
šprint voľne 14
Andrej Segeč Andrej Segeč Innsbruck 2012
SR
10 km klasicky 27
Ján Mikuš Lillehammer 2016
SR
šprint klasicky 27
Zuzana Šefčíková Lillehammer 2016
SR
šprint klasicky 31
Zuzana Šefčíková Lillehammer 2016
SR
cross 33
Ján Mikuš Lillehammer 2016
SR
cross 35
Zuzana Šefčíková Lillehammer 2016
SR
5 km voľne 38
Ján Mikuš Lillehammer 2016
SR
10 km voľne 40